Dobrze, że Polish Ukulele co rusz organizuje kolejny konkurs-jest okazja żeby coś nagrać i dorzucić do mojego bloga, którego przecież głównym założeniem było dokumentowanie progresu mojej relacji z UKU ;) A jakiś tam progres ciągle jest !
Tak więc, jest i gra, jest i śpiew (czy jakoś tak), są moje rodzinne Bieszczady i słoneczko za oknem-czyli wszystko to co lubię!
W najbliższym czasie jest plan nagrania tutorailu do tego utworu, zatem oczekujcie ;-)
czwartek, 3 listopada 2011
czwartek, 13 października 2011
"No woman No cry" - ukulele tutorial
Pomalutku rozwijamy naszą działalność o ukulelowe tutoriale-na pierwszy ogień poszedł bardzo znany utwór Boba Marleya, 'No Woman No Cry'. Mam nadzieję, że Wam się spodoba ;-)
piątek, 30 września 2011
Ukulele sopranowe Kala KA-P
Ukulele od OHANA MUSIC już w Polsce!!
wtorek, 14 czerwca 2011
Rockowy konkurs na Polish Ukulele
Konkurs za konkursem, aż trudno ogarnąć czas i siebie by w każdym uczestniczyć ;)
Powodowany to trochę poczuciem wstydu to odrobinę zażenowaniem, że nic nie mam na konkurs postanowiłem coś jednak nagrać, na przysłowiowe 'za pięć dwunasta'. I tak oto powstało nagranie fragmentu kawałka No Doubt - 'Don't speak'.
Wrzucam na bloga, może kiedyś do tego numeru jeszcze wrócę i zrobi się go w pełnej wersji.
Ciao!
Powodowany to trochę poczuciem wstydu to odrobinę zażenowaniem, że nic nie mam na konkurs postanowiłem coś jednak nagrać, na przysłowiowe 'za pięć dwunasta'. I tak oto powstało nagranie fragmentu kawałka No Doubt - 'Don't speak'.
Wrzucam na bloga, może kiedyś do tego numeru jeszcze wrócę i zrobi się go w pełnej wersji.
Ciao!
środa, 8 czerwca 2011
No woman, no cry - ukulele cover
Tak jakem obiecał tak też czynię ;-)
Wreszcie znalazłem chwilkę, by nagrać coś specjalnie pod kątem bloga!
Udało się całkiem przyzwoicie zagrać 'No woman, no cry'. Długo dojrzewałem by zarejestrować ten kawałek, lecz cieszę się że wreszcie mi się to udało. Teraz spokojnie mogę zostawić ten numer na jakiś czas co by zająć się jakimś nowym wyzwaniem (coś mi mówi że repertuar J.S. Bacha będzie na tapecie).
Z racji tego, że jest już grubo po północy, zakończę część pisaną, i zaproszę po prostu do obejrzenia/posłuchania rzeczonego nagrania.
Wreszcie znalazłem chwilkę, by nagrać coś specjalnie pod kątem bloga!
Udało się całkiem przyzwoicie zagrać 'No woman, no cry'. Długo dojrzewałem by zarejestrować ten kawałek, lecz cieszę się że wreszcie mi się to udało. Teraz spokojnie mogę zostawić ten numer na jakiś czas co by zająć się jakimś nowym wyzwaniem (coś mi mówi że repertuar J.S. Bacha będzie na tapecie).
Z racji tego, że jest już grubo po północy, zakończę część pisaną, i zaproszę po prostu do obejrzenia/posłuchania rzeczonego nagrania.
poniedziałek, 23 maja 2011
Zaniedbałem bloga, przyznaję. Sporo się ostatnio dzieje, zwłaszcza w ukulelowej czasoprzestrzeni i nie zawsze jest choćby chwila by coś tu napisać... Lecz od kilku dni noszę się z zamiarem nagrania kawałka specjalnie na bloga, bo w końcu to miało/ma być miejsce o mojej uku praktyce, a że jest jej całkiem sporo, to wypadałoby to sobie dokumentować :D
Tak więc, jeśli czas będzie łaskawy i poczuję moc, to nagram, złożę i wrzucę filmik tylko z gry konkretnego numeru.
W ogóle to byliśmy ostatnio w ukuleleowym raju-tak, raju!! Podróż do Niemiec do naszych Dilerów, zwieńczona nowymi kontaktami, pomysłami, ba nową marką ukulele w Polsce!! Leolani, zdradzę że właśnie wrzucam filmik opowiadający o tej firmie i jej ukulele, a zaraz po nim, jeszcze 3 kolejne z próbką dźwięku poszczególnych modeli.
Wklejam jedną fotkę z wypadu plus jedną z ostatniej recenzji ukulele Makala.
Tymczasem :-)
Tak więc, jeśli czas będzie łaskawy i poczuję moc, to nagram, złożę i wrzucę filmik tylko z gry konkretnego numeru.
W ogóle to byliśmy ostatnio w ukuleleowym raju-tak, raju!! Podróż do Niemiec do naszych Dilerów, zwieńczona nowymi kontaktami, pomysłami, ba nową marką ukulele w Polsce!! Leolani, zdradzę że właśnie wrzucam filmik opowiadający o tej firmie i jej ukulele, a zaraz po nim, jeszcze 3 kolejne z próbką dźwięku poszczególnych modeli.
Wklejam jedną fotkę z wypadu plus jedną z ostatniej recenzji ukulele Makala.
Tymczasem :-)
Subskrybuj:
Posty (Atom)
